فروش تجهیزات فیبر نوری پسیو و اکتیو و سوئیچ - استان قزوین

اکبری: ۰۹۱۲۸۸۳۹۱۲۲

پخش تجهیزات فیبر نوری و فیوژن فیبر نوری ارسال به سراسر ایران خدمات این مجموعه : ارایه شرایط ویژه برای همکاران فروش تمامی تجهیزات فیبر نوری در ایران ساخت تمامی تجهیزات فبیبر نوری با درخواست شما ساخت پچ کورد های فیبر نوری با سایز دلخواه انواع کانکتور و رابط های فیبر نوری انواع کابل های فیبر نوری ایرانی و خارجی با بهترین کیفیت و قیمت فروش تستر و دستگاه فیوژن فیبر نوری فروش کابل فیبر نوری زمینی خاکی هوایی فروش تجهیزات شبکه از قبیل : پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس پچ کورد OM3 و OM4 پچ کورد سینگل مود و مالتی مود فروش برندهای معتبر CORNING , NEXANS ,LS تجهیزات فیبر نوری ،کابل مالتی مود و سینگل مود کابل فیبر نوری OutDoor - کابل فیبر نوری Indoor - کابل فیبر نوری InOut مفصل فیبر نوری و باکس فیبر نوری انواع پچ پنل فیبر نوری آداپتور فیبر نوری ، پیگتیل فیبر نوری تجهیزات شبکه مسی - کابل شبکه Cat 7 , Cat 6a , Cat 6 , Cat5e - پچ پنل ، رک - پچ کورد و کیستون - سوکت شبکه خدمات فیبر نوری، فیوژن فیبر نوری، اجرای شبکه های فیبر نوری، مفصل بندی فیبر نوری طراحی و تست و راه اندازی شبکه، دوربین تحت شبکه (IP، - تست OTDR و Power meterو فلوک ) - بسترسازی شبکه - سینی گذاری - حفاری و منهول گذاری - کابل کشی هوایی - مفصل بندی فیبر نوری - نصب پچ پنل فیبر نوری RACK MOUNT,WALL MOUNT - طراحی و راه اندازی سرور روم با قیمت مشاوره رایگان - ارسال نیروی متخصص در کمترین زمان - خدمات 24 ساعته فیبر نوری و شبکه های مسی در سراسر کشور

اکبری

قزوین > قزوین

۰۹۱۲۸۸۳۹۱۲۲

Email

آدرس: تهران

تعداد بازدید: ۵۴۵۲

به روز رسانی: امروز ۰۸:۰۰

شناسه آگهی: ۹۵۸۲۷۵

تازه های فیوژن فیبر نوری در استان قزوین